UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: czwartek, 27 lutego 2020

SokołówPodlaski24 » Ogłoszenia

Ogłoszenia Sokołów Podlaski

Akumulatory Kalisz

16 lutego 2020 21:08

Akumulatory Kalisz

Sokołów Podlaski http://akumulatory-kalisz.pl/

Akumulatory trakcyjne Trojan - Melex

16 lutego 2020 21:06

Akumulatory trakcyjne Trojan - Melex To amerykańska firma produkująca akumulatory trakcyjne głębokiego rozładowania od 1925 roku. Jest uznanym liderem branży, stosowane są przez największych producentów pojazdów elektrycznych, maszyn czyszczących, urządzeń transportowych i podnośników, łodzi, autobusów rekreacyjnych.

Sokołów Podlaski https://sklep.prostowniki-akumulatory.pl/akumulatory-trakcyjne-trojan-melex-c-13.html

Akumulatory Yuasa

16 lutego 2020 21:03

Akumulatory Yuasa

Sokołów Podlaski https://sklep.prostowniki-akumulatory.pl/akumulatory-yuasa-m-7.html

Centra

16 lutego 2020 21:02

Centra

Sokołów Podlaski https://sklep.prostowniki-akumulatory.pl/centra-c-12_42.html

Akumulatory trojan

16 lutego 2020 20:51

Chcesz kupić akumulator, zadzwoń

Sokołów Podlaski http://akumulatory-trojan.pl/

Kilka porad na zimę

16 lutego 2020 20:48

Jak doskonale wiemy, ujemne temperatury nie służą naszym autom, a w szczególności naszym akumulatorom. Jednak jest kilka prostych czynności, które możemy zastosować przed zimą, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji typu: brak możliwości odpalenia auta przy -15 oC. Przede wszystkim musimy znaleźć przyczynę, jeżeli okaże się, że problemem jest akumulator to:

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/kilka-porad-na-zime/

Akumulatory Exide AGM Ready

16 lutego 2020 20:48

Akumulatory motocyklowe Exide AGM Ready zapewnia maksymalną moc i jest prosty w obsłudze ? to produkt typu ?zainstaluj i zapomnij?. Nie wymaga początkowego napełniania elektrolitem lub późniejszego uzupełniania wodą! Akumulator jest szczelną konstrukcją, odporną na wyciek elektrolitu i wibracje, idealnie dostosowaną do użytku w pojazdach sportowych, terenowych i do innych ekstremalnych zastosowań.Exide AGM Ready to niezrównana wydajność i doskonała moc rozruchowa w każdych warunkach pogodowych, dzięki czemu może być stosowany także w skuterach wodnych

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/akumulatory-exide-agm-ready/

LOKALIZATOR GPS DO SAMOCHODU- FANABERIA, CZY POTRZEBNE ZABEZPIECZENIE?

16 lutego 2020 20:47

Lokalizator GPS jest urządzeniem pozwalającym nam na szybkie i bezproblemowe określenie lokalizacji naszego samochodu. Co więcej, tego typu sprzęt może dostarczyć nam wielu informacji na temat stanu technicznego pojazdu, z którym łączy się za pomocą komputera pokładowego. Lokalizator GPS może być z powodzeniem wykorzystywany przez przeciętnego odbiorcę, jak i menagera wielkiego przedsiębiorstwa, zarządzającego całą flotą pojazdów. Dzięki szczegółowym danym dostarczanym przez lokalizator możemy skutecznie przeciwdziałać nadużyciom ze strony podwładnych oraz utrudnić życie złodziejowi. Przejdźmy więc do opisu funkcji, wad oraz zalet tego urządzenia.

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/lokalizator-gps-do-samochodu-fanaberia-czy-potrzebne-zabezpieczenie/

Akumulatory OUTDO

16 lutego 2020 20:47

Zaawansowana technologia produkcji baterii DS-IGEL stosowana do produkcji baterii bezobsługowych, eliminuje zjawisko ubywania elektrolitu. Bateria napełniona elektrolitem jest szczelnie zamknięta ? nie trzeba uzupełniać jej wodą ani mierzyć poziomu elektrolitu.

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/oferta/akumulatory-outdo/

Akumulatory motocyklowe VARTA Gdańsk

16 lutego 2020 20:47

Akumulatory motocyklowe Varta, najwyższa wydajność w każdych warunkach.

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/oferta/akumulatory-motocyklowe-varta-gdansk/

Akumulatory motocyklowe EXIDE Gdańsk

16 lutego 2020 20:47

Akumulator Exide AGM Ready zapewnia maksymalną moc i jest prosty w obsłudze ? to produkt typu ?zainstaluj i zapomnij?. Nie wymaga początkowego napełniania elektrolitem lub późniejszego uzupełniania wodą! Akumulator jest szczelną konstrukcją, odporną na wyciek elektrolitu i wibracje, idealnie dostosowaną do użytku w pojazdach sportowych, terenowych i do innych ekstremalnych zastosowań. Exide AGM Ready to niezrównana wydajność i doskonała moc rozruchowa w każdych warunkach pogodowych, dzięki czemu może być stosowany także w skuterach wodnych.

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/oferta/akumulatory-motocyklowe-exide-gdansk/

Akumulatory motocyklowe YUASA Gdańsk

16 lutego 2020 20:46

Akumulatory motocyklowe Yuasa CONVENTIONAL zostały zaprojektowane tak, aby były odporne na wibracje korozję oraz aby dostarczały wysokiej mocy rozruchowej.

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/oferta/akumulatory-motocyklowe-yuasa/

Akumulatory motocyklowe TUBORG

16 lutego 2020 20:46

Akumulatory Tuborg AGM to szczelne i bezobsługowe akumulatory wykonane w technologii AGM (Absorbed Glass Mat). Znajdują zastosowanie głównie w pojazdach nowej generacji. Dzięki użyciu do produkcji wysokiej jakości komponentów akumulatory spełniają wymagające oczekiwania klientów, co do bezawaryjnej pracy nawet w najcięższych warunkach. Charakteryzują się niskim stopniem samorozładowania oraz wyższymi prądami rozruchowymi, co dodatkowo wpływa na komfort użytkowania zwłaszcza w pojazdach zimowych.

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/oferta/akumulatory-motocyklowe-tuborg/

Akumulatory OPTIMA Gdańsk

16 lutego 2020 20:46

Akumulatory serii Optima RedTop to specjalna linia akumulatorów rozruchowych, wykonanych w unikalnej technologii płyt spiralnych SPIRACELL. Duża moc rozruchowa pozwala znaleźć zastosowanie w pojazdach takich jak: ciężkie maszyny rolnicze i budowlane, karetki pogotowia, pojazdu dostawcze, samochodowy wyścigowe i wiele innych zastosowań.

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/oferta/akumulatory-optima-gdansk/

Akumulatory Bosch Gdańsk

16 lutego 2020 20:45

Akumulator Bosch to akumulator, którego kratki (jeden z elementów konstrukcyjnych akumulatora mający kluczowe znaczenie dla jego wydajności i niezawodności) wykonane zostały w najnowocześniejszej technologii PowerFrame.

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/oferta/akumulatory-bosch-gdansk/

Akumulatory Rocket

16 lutego 2020 20:45

Wszystkie podzespoły spełniają najnowocześniejsze standardy produkcji i wykorzystania baterii. Zakup produktów tej marki to pełne zaufanie do zasilania pojazdu. Baterie Rocket cechuje bardzo duża wytrzymałość na temperatury.

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/oferta/akumulatory-rocket/

Akumulatory YUASA Gdańsk

16 lutego 2020 20:45

Japoński koncern Yuasa Corporation powstały w 1918 r. jest największym producentem akumulatorów motocyklowych. Od wielu lat akumulatory firmy Yuasa są fabrycznie montowane w nowych japońskich motocyklach. Świadczy to o bardzo wysokiej jakości akumulatorów Yuasa. Koncern zużywa 11% światowych zapasów ołowiu. Jest przodownikiem w wyznaczaniu trendów rozwojowych w swoim sektorze. Yuasa produkuje również akumulator samochodowe, które trafiają, lub trafiały na pierwsze wyposażenie do taki marek jak: Honda, Toyota, Nissan, Mazda, Ford, Chevrolet, Daimler, Chrysler, Peugeot, General Motors, Hyundai, Suzuki, Isuzu.

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/oferta/akumulatory-yuasa-gdansk/

Akumulatory Duracell Advanced

16 lutego 2020 20:45

Nowa siła na Europejskim rynku akumulatorów samochodowych. Duracell ? nazwa ta oznacza niezwykłą trwałość i żywotność oraz maksimum mocy w ekstremalnych warunkach.

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/oferta/akumulatory-duracell/

Akumulatory VIKING

16 lutego 2020 20:44

Standardowa technologia oryginalnego wyposażenia (OE).

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/oferta/akumulatory-viking/

Akumulatory Tuborg

16 lutego 2020 20:44

Tuborg Black to uniwersalny akumulator, który jest doskonałym kompromisem między ceną a jakością. Spełnia wymagania wszystkich samochodów z podstawowym wyposażeniem. Szeroki wolumen akumulatorów Tuborg zapewnia odpowiedni wybór do każdego pojazdu.

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/oferta/akumulatory-tuborg/

Akumulatory VARTA Gdańsk

16 lutego 2020 20:44

Akumulator Varta Blue to akumulator, którego kratki (jeden z elementów konstrukcyjnych akumulatora mający kluczowe znaczenie dla jego wydajności i niezawodności) wykonane zostały w najnowocześniejszej technologii PowerFrame.

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/oferta/akumulatory-varta-gdansk/

Akumulatory Centra Gdańsk

16 lutego 2020 20:43

Akumulatory firmy Centra są zaliczane do światowej czołówki, potwierdza to uzyskanie w kwietniu 2005 r. przez poznański zakład nagrody jakości Forda Q1. Potwierdzają to również certyfikaty takie jak: ISO 9002 i VDA 6.1 ( norma wymagana przez niemiecki przemysł samochodowy ). W styczniu 2001 roku Centra uzyskała certyfikat ISO/TS 16 949 i ISO 14001 co potwierdza jakość i solidność produktów. Dzięki wdrożeniu, systemów zarządzania jakością i środowiskiem Centra dostarcza akumulatory do takich firm jak FIAT Auto Poland w Tychach , JAGUAR w Wielkiej Brytanii, TPCA czyli Toyota Peugeot, Citroen w Kolinie na SŁOWACJI.

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/oferta/akumulatory-centra-gdansk/

W naszej ofercie akumulatory

16 lutego 2020 20:42

Chcesz kupić dobry akumulator, przyjedź do nas

Sokołów Podlaski http://akumulatorgdansk.pl/

Ogłoszenia Sokołów Podlaski to bezpłatny dział w którym znajdziesz ogłoszenia z Sokołowa Podlaskiego oraz powiatu sokołowsiego. Sokołów Podlaski ogłoszenia jest miejscem gdzie za darmo dodasz własne ogłoszenie do jednej z kategorii m.in. praca, nieruchomości, motoryzacja.