UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: środa, 23 stycznia 2019

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Sokołowska Gala Tańca za nami (zdjęcia)

Sokołowska Gala Tańca za nami (zdjęcia)

24 kwietnia 2018, 12:51, UM Sokołów Podlaski, red. MK

Swoje umiejętności taneczne zaprezentowały grupy, na co dzień działające na scenie SOK.

Międzynarodowy Dzień Tańca, który przypada na niedzielę 29 kwietnia to święto wszystkich tancerzy, którzy rozwijają swoją pasję niezależnie od gatunku, wieku i miejsca na świecie.

W Sokołowie Podlaskim od lat działają różne formacje taneczne, które znane są nie tylko w naszym mieście, ale też w różnych zakątkach kraju i poza jego granicami, dlatego to święto jest celebrowane również w Sokołowskim Ośrodku Kultury. Tegoroczna Sokołowska Gala Tańca odbyła się w poniedziałek 23 kwietnia. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowały grupy, na co dzień działające na scenie SOK. Tłumnie zgromadzona publiczność miała okazję podziwiać występy Zespołu Pieśni i Tańca "Sokołowianie", Black Code Dance Studio, Hip Hop Dance Family oraz grup baletowych.

Jak na prawdziwą galę przystało nie mogło zabraknąć tanecznej niespodzianki, którą był występ profesjonalnych tancerzy baletowych - Eduarda Bablidze z rodziną.

Cieszymy się, że zechcieliście Państwo wspólnie z nami celebrować ten niezwykły dzień i jesteśmy przekonani, że liczne brawa, którymi obdarowaliście naszych sokołowskich tancerzy są dla nich najlepszą nagrodą! - podsumowują wydarzenie organizatorzy.

Źródło zdj. UM Sokołów Podlaski