UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: środa, 23 stycznia 2019

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Sokołow z certyfikatem Pilotażowego Klastra Energii (zdjęcia)

Sokołow z certyfikatem Pilotażowego Klastra Energii (zdjęcia)

14 maja 2018, 14:20, UM Sokołów Podlaski, red. MK

9 maja 2018 r. w siedzibie Ministerstwa Energii odbyła się konferencja pn. "Podsumowanie I Konkursu na Certyfikat Pilotażowego Klastra Energii". Podczas konferencji ogłoszono wyniki I konkursu na Certyfikat Pilotażowego Klastra Energii.

W konkursie wzięło udział 115 klastrów, z których certyfikat uzyskało 33. Wśród nich znalazł się Klaster Energii "Bezpieczna i czysta energia dla Sokołowa". Liderem klastra jest Miasto Sokołów Podlaski a koordynatorem PUIK Sokołów Podlaski. Certyfikat z rąk Andrzeja Piotrowskiego - Doradca Ministra Energii i animator inicjatyw klastrów energii w Polsce - odebrali Burmistrz Bogusław Karakula i Prezes PUIK Maciej Wąż.

Źródło zdj. UM Sokołów Podlaski