UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: sobota, 20 lipca 2019

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Dni Sokołowa 2018 (zdjęcia)

Dni Sokołowa 2018 (zdjęcia)

22 maja 2018, 08:24, UM Sokołów Podlaski, red. MK

19 maja przy budynku SOK odbyła się impreza Trawnik Coolturalny w ramach obchodów Dni Sokołowa.

Zabawa rozpoczęła się o godz. 16:00, a w programie znalazły się występy artystyczne grup dziecięcych z sokołowskich miejskich przedszkoli nr 2, 3, 4, 5 oraz Niepublicznego Przedszkola Sióstr Salezjanek. Za wspaniałe pokazy dzieci dostały nagrodę - maskotkę Sokoła, którą wręczył Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski Bogusław Karakula. Zabawka zrobiona była na okoliczność rozstrzygnięcia konkursu na imię dla miejskiego sokoła, który został nazwany Witkiem.

Następnie wystąpiły grupy taneczne: ZESPÓŁ TANECZNY JOCKER DANCE CENTER z Gminnego Ośrodka Kultury w Repkach, formacja JOKERSI oraz duety Amelii Borychowskiej z Julią Olszewską i Kasi Kozłowskiej z Julią Czarnocką, Dominika Fiedorczuk oraz młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury w Jabłonnie Lackiej. Szkoła Podstawowa nr 4 również przedstawiła swój układ taneczny.

Na scenie nie mogło zabraknąć grup z Sokołowskiego Ośrodka Kultury, czyli Zespołu hip-hop Dance Family oraz Black Code Dance studio. Imprezę uświetnił także koncert zespołu Manufaktura Dźwięków Band, po którym publiczność świetnie bawiła się przy kabarecie JURKI.

Gwiazdą wieczoru była Margaret.Źródło zdj. UM Sokołów Podlaski
Autor zdj. Janusz Mazurek