UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: sobota, 16 lutego 2019

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Aplikacja "Kiedy Wywóz" uruchomiona już dla mieszkańców Sokołowa

Aplikacja "Kiedy Wywóz" uruchomiona już dla mieszkańców Sokołowa

9 lipca 2018, 08:45, UM Sokołów Podlaski, red. MK

Od 1 lipca 2018r. w Sokołowie Podlaskim została uruchomiona dla mieszkańców aplikacja "Kiedy Wywóz".

Aplikacja umożliwia przeglądanie harmonogramu wywozu odpadów w wybranych lokalizacjach oraz dokonywanie oceny jakości usług wywozowych, świadczonych przez firmę odbierająca odpady z terenu miasta.

Ponadto aplikacja zawiera aktualizowany na bieżąco spis stałych punktów selektywnej zbiórki odpadów (PSZOK), w których możliwe jest pozostawienie odpadów, wykaz aptek, w których można oddać przeterminowane leki i miejsca, gdzie znajdują się pojemniki na psie odchody.

Mieszkańcy będą również dostawać przypomnienia o płatnościach za odpady komunalne, podatek od nieruchomości, podatek rolny, wieczyste użytkowanie i środki transportu.

Głównym celem aplikacji jest umożliwienie mieszkańcom sprawdzania w sposób komfortowy i prosty harmonogramów wywozu odpadów i miejsc odbiorów odpadów w zależności od lokalizacji telefonu.

Źródło zdj. UM Sokołów Podlaski