UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: sobota, 20 lipca 2019

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Ul. Bosco - jak nowa aż do końca

Ul. Bosco - jak nowa aż do końca

20 lipca 2018, 15:34, UM Sokołów Podlaski, red. MK

Ostatni odcinek ul. ks. Bosco będzie gotowy jeszcze w tym roku. Burmistrz Bogusław Karakula pozyskał od wojewody mazowieckiego promesę wysokości 930 tys. zł.

Na odcinku o długości pół kilometra, od skrzyżowania z ul. Św. Anny aż do końca ulicy, zostanie położona twarda nawierzchnia. Powstaną też ścieżki rowerowe o łącznej długości 1,5 km.

Budowa nowej nawierzchni z kostki na dotychczasowym żwirowym podłożu poprawi warunki codziennego funkcjonowania mieszkańców, którzy apelowali do burmistrza Bogusława Karakuli o jak najszybsze rozpoczęcie prac. Narzekali na kałuże i błoto, szczególnie w okresie jesieni i zimy. Poza kostką i ścieżkami rowerowymi wzdłuż ulicy powstanie kolektor deszczowy.

Trwają przygotowania do ogłoszenia przetargu. Czasu jest mało. Prace muszą być zakończone jeszcze w tym roku.

Źródło zdj. UM Sokołów Podlaski