UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: sobota, 20 lipca 2019

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Uroczyste Przekazanie Nowych Radiowozów (zdjęcia)

Uroczyste Przekazanie Nowych Radiowozów (zdjęcia)

29 stycznia 2019, 14:34, KPP Sokołów Podlaski, red. MK

Cztery nowe radiowozy wzmocnią tabor Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim. W piątek 25 stycznia podczas uroczystego apelu odbyło się przekazanie radiowozów.

Od piątku sokołowscy policjanci mogą korzystać z dwóch pojazdów oznakowanych marki Opel Astra i Kia Ceed oraz dwóch samochodów nieoznakowanych marki Opel Mokka i Opel Astra. Nowoczesne radiowozy zostały zakupione dzięki 50% wsparciu lokalnych samorządów.

Do zakupu aut dla sokołowskiej policji przyczyniło się Starostwo Powiatowe oraz : Wójt Gminy Sokołów, Wójt Gminy Repki, Wójt Gminy Bielany, Wójt Gminy Jabłonna Lacka, Wójt Gminy Sterdyń, Wójt Gminy Sabnie. Łączna kwota dofinansowania przez samorządy to 104 tysiące złotych.Radiowozy zostały poświęcone przez kapelana ks. Dariusza Matuszyńskiego, a kluczyki przekazane policjantom.

Pojazdy na co dzień będą wykorzystywane przez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego, Wydziału Kryminalnego oraz Posterunku Policji w Sterdyni.

Jesteśmy przekonani, że te nowoczesne samochody przyczynią się do wzrostu poziomu bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu.

mł. asp. Jakub Więsak

Źródło zdj. KPP Sokołów Podlaski