UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: sobota, 20 lipca 2019

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Policjanci kontrolują miejsca zimowego wypoczynku (zdjęcia)

Policjanci kontrolują miejsca zimowego wypoczynku (zdjęcia)

8 lutego 2019, 14:27, KPP Sokołów Podlaski/mł. asp. Jakub Więsak, red. MK

W ramach akcji "Bezpieczne ferie 2019" policjanci z sokołowskiej komendy wspólnie ze strażakami PSP Sokołów Podlaski oraz pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej odwiedzają miejsca zimowego wypoczynku na terenie miasta.

Na spotkaniu policjant z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii KPP w Sokołowie Podlaskim wspólnie ze strażakami omawiali najważniejsze aspekty bezpiecznego spędzania czasu wolnego w czasie zimy. Zwracali uwagę, aby nie zjeżdżać na sankach w okolicach dróg i zbiorników wodnych. Mundurowi przypomnieli także zasady bezpiecznego poruszania się po drogach podczas zmroku oraz jak bezpiecznie bawić się śnieżkami. Przedstawili również zasady bezpieczeństwa na stoku narciarskim w ramach akcji pn. "Stok nie jest dla bałwanów"

Pracownik sanepidu omówił czynniki wpływające na zakażenie wirusem grypy oraz profilaktykę, skutkującą minimalizacją zachorowań.

W czasie trwających ferii policjanci wspólnie z pracownikami sanepidu kontrolują miejsca zimowego wypoczynku. Sprawdzają, czy są one zorganizowane zgodnie z wytycznymi.

Źródło zdj. KPP Sokołów Podlaski