UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: poniedziałek, 26 sierpnia 2019

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Niebieski Tydzień w Sokołowie Podlaskim

Niebieski Tydzień w Sokołowie Podlaskim

26 lutego 2019, 13:49, KPP Sokołów Podlaski, red. MK

Centrum Pomocy Socjalnej wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Sokołowie Podlaskim w dniach 4-8 marca będą prowadzić działania w ramach tzw. Niebieskiego Tygodnia.

Celem ich wspólnych przedsięwzięć jest udzielenie kompleksowej pomocy psychologicznej i prawnej osobom, które doświadczyły przemocy domowej. Podczas trwania akcji osoby, które swym zachowaniem krzywdzą najbliższych będą mogli się zgłosić, aby móc popracować nad zmianą własnego zachowania.

W dniach 4-8 marca

Centrum Pomocy Socjalnej oraz Komenda Powiatowa Policji zaprasza osoby, które doświadczają przemocy domowej oraz potrzebują pomocy i wsparcia i osoby, które swym zachowaniem krzywdzą najbliższych i chcieliby zacząć pracować nad zmianą zachowania.

Podczas Niebieskiego Tygodnia" dyżury pełnić będą:

- Policjanci w Komendzie Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim
- Pracownicy Socjalni w Centrum Pomocy Socjalnej w godzinach pracy 8-16
- W dniu 7 marca br. specjaliści w budynku Urzędu Miasta (niski parter) od godz. 15-17

Źródło zdj. KPP Sokołów Podlaski