UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: sobota, 20 lipca 2019

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Podsumowanie Powiatowego Konkursu BRD w Jabłonnie Lackiej (zdjęcie)

Podsumowanie Powiatowego Konkursu BRD w Jabłonnie Lackiej (zdjęcie)

1 kwietnia 2019, 15:35, KPP Sokołów Podlaski, red. MK

W PSP w Jabłonnie Lackiej odbyły się powiatowe eliminacje turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W konkursie wzięło udział 77 uczniów z 11 szkół z terenu powiatu sokołowskiego.

28 i 29 Marca w Publicznej Szkole Podstawowej w Jabłonnie Lackiej odbyły się powiatowe eliminacje turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W konkursie wzięło udział 77 uczniów z 11 szkół z terenu powiatu sokołowskiego. Eliminacje składały się z dwóch etapów. Pierwszym był test wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, drugim etapem konkursu była jazda rowerem po torze przeszkód.

W wydarzeniu wzięli udział m.in.: Kierownik WORD w Siedlcach Dariusz Stopa, Wójt Gminy Jabłonna Lacka Wiesław Michalczuk, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sokołowie Podlaskim podinsp. Marek Żero, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. Zbigniew Pilip, Kierownik Posterunku Policji w Sterdyni st. asp. Sławomir Skomorucha dzielnicowy gm. Jabłonna Lacka asp. szt. Dariusz Maksimiak, Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach Barbara Radman oraz Hanna Bolesta, a także gospodarz konkursu Dyrektor Szkoły Jolanta Kondraciuk. Obecni na konkursie goście podziękowali uczestnikom za udział oraz zaangażowanie. Zachęcali do wzięcia udziału w turnieju w przyszłym roku.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy i opaski odblaskowe. Najlepsze drużyny otrzymały dodatkowo puchary. Końcowa klasyfikacja drużyn wyglądała następująco:

I Grupa wiekowa 10-12 lat

Zespół Szkół w Sterdyni
Szkoła Podstawowa w Ceranowie
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jabłonnie Lackiej
Szkoła Podstawowa w Sabniach
Publiczna Szkoła Podstawowa nr I w Sokołowie Podlaskim
Szkoła Podstawowa w Kosowie Lackim
Zespół Oświatowy w Grochowie
Szkoła Podstawowa w Rozbitym Kamieniu
Zespół Szkół w Repkach
Zespół Oświatowy w Skibniewie
Szkoła Podstawowa w Zambrowie

II Grupa wiekowa powyżej 12 lat
Zespół Szkół w Sterdyni
Publiczna Szkoła Podstawowa w Jabłonnie Lackiej
Zespół Oświatowy w Skibniewie
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Rozbitym Kamieniu
Szkoła Podstawowa w Kosowie Lackim
Szkoła Podstawowa w Sabniach
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Sokołowie Podlaskim
Szkoła Podstawowa w Łazowie
Szkoła Podstawowa w Ceranowie
Szkoła Podstawowa w Zembrowie
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Sokołowie Podlaskim

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników i zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłym roku - mówi mł. asp. Jakub Więsak z sokołowskiej komendy policji.

Źródło zdj. KPP Sokołów Podlaski