UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: wtorek, 2 czerwca 2020

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » 5 wykroczeń podczas działań NURD

5 wykroczeń podczas działań NURD

14 maja 2019, 10:34, KPP Sokołów Podlaski, red. MK

Sokołowscy policjanci przeprowadzili wzmożone działania pn. "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego", podczas których zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów.

8 maja zarówno na drogach naszego powiatu, jak i całego kraju policjanci przeprowadzili wzmożone działania pn. "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Cyklicznie prowadzona akcja ma za zadanie zmniejszenie liczby zdarzeń drogowych oraz uświadomienie uczestnikom ruchu drogowego jakie zagrożenia mogą występować, jeżeli nie przestrzegają oni przepisów ruchu drogowego.

W akcji tej wzięło udział 8 sokołowskich funkcjonariuszy, którzy ujawnili 5 wykroczenia popełnionych przez kierujących pojazdami silnikowymi wobec pieszych.

Sokołowska policja apeluje do niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozsądek na drodze oraz używanie elementów odblaskowych w trosce o własne bezpieczeństwo nie tylko poza obszarem zabudowanym, ale na wszystkich nieoświetlonych drogach, także w obszarze zabudowanym.

Źródło zdj. KPP Sokołów Podlaski