UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: niedziela, 31 maja 2020

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Podsumowanie działań "NURD"

Podsumowanie działań "NURD"

2 lipca 2019, 06:56, KPP Sokołów Podlaski, red. MK

Sokołowscy policjanci przeprowadzili wzmożone działania pn. "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego", podczas których zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów.

28 czerwca zarówno na drogach naszego powiatu, jak i całego kraju, policjanci przeprowadzili wzmożone działania pn. "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". W akcji wzięło udział 7 sokołowskich funkcjonariuszy, którzy ujawnili 26 wykroczenia popełnionych przez kierujących pojazdami silnikowymi wobec pieszych. Cyklicznie prowadzona akcja ma za zadanie zmniejszenie liczby zdarzeń drogowych oraz uświadomienie uczestnikom ruchu drogowego, jakie zagrożenia mogą występować, jeżeli nie przestrzegają oni przepisów ruchu drogowego.

- Apelujemy do niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozsądek na drodze oraz używanie elementów odblaskowych w trosce o własne bezpieczeństwo nie tylko poza obszarem zabudowanym, ale na wszystkich nieoświetlonych drogach, także w obszarze zabudowanym apelują sokołowscy policjanci.


Źródło zdj. KPP Sokołów Podlaski