UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: niedziela, 31 maja 2020

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Konkurs architektoniczny na terenie Parku Przemysłowego

Konkurs architektoniczny na terenie Parku Przemysłowego

14 października 2019, 11:51, UM Sokołów Podlaski, red. MK

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego pod względem, estetycznym oraz funkcjonalnym projektu architektonicznego.

Burmistrz Miasta Sokołów Podlaski ogłasza konkurs architektoniczny na opracowanie projektu pn. "Zagospodarowanie zielenią i małą architekturą terenu przy modernizowanych budynkach oznaczonych I b, I c, I h, I i, zlokalizowanych na terenie Parku Przemysłowego Sokołów Podlaski przy ul. Fabrycznej".

W chwili obecnej Miasto Sokołów Podlaski prowadzi przebudowy i remonty czterech budynków fabrycznych ozn, I b, I,c, I h, I i na terenie dawnej Cukrowni (obecnie Parku Przemysłowego Sokołów Podlaski).

Projekt budowlany nie obejmował zagospodarowania bezpośredniego otoczenia remontowanych budynków. W związku z powyższym podjęto decyzję o opracowaniu projektu zagospodarowania ich bezpośredniego otoczenia w formie konkursowej.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego pod względem, estetycznym oraz funkcjonalnym projektu architektonicznego w zakresie zagospodarowania bezpośredniego otoczenia (tj. pasów zieleni) przy modernizowanych budynkach, zielenią oraz małą architekturą.

Regulamin konkursu oraz niezbędne załączniki do pobrania poniżej:
Pobierz plik: Regulamin-Konkursu.pdf
Pobierz plik: OSWIADCZENIE_DOTYCZACE_PRZENIESIENIA_AUTORSKICH_PRAW_MAJATKOWYCH.pdf
Pobierz plik: KONKURS-ARCHITEKTONICZNY-szkic-mapowy.pdf
Pobierz plik: FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY.pdf


Źródło zdj. UM Sokołów Podlaski