UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: poniedziałek, 6 lipca 2020

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Koncert Noworoczny ze Stanisławą Celińską!

Koncert Noworoczny ze Stanisławą Celińską!

11 grudnia 2019, 14:18, UM Sokołów Podlaski, red. MK

Styczniowy kalendarz imprez Sokołowskiego Ośrodka Kultury tradycyjnie otworzy Koncert Noworoczny.

5 stycznia 2020 roku na scenie SOK wystąpi niepowtarzalna i charyzmatyczna Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.

Stanisława Celińska to przede wszystkim znakomita, wszechstronna aktorka występująca zarówno na deskach teatralnych, jak i przed kamerą. Nie sposób wymienić wszystkich jej wspaniałych ról.

Na debiutanckiej płycie "Atramentowa" Stanisława Celińska wciela się w swoją kolejną wspaniałą rolę - pieśniarki, która rozumie, o czym śpiewa i wie, jak zaczarować słuchacza swoim charyzmatycznym głosem, wykorzystując pełną paletę barw i emocji. Na kolejnych płytach: "Atramentowa. Suplement" i "Malinowa" kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej pieśniarki, która potrafi na czas koncertu wprowadzić publiczność w kameralny nastrój.

Bilety w cenie 30 zł w sprzedaży w punkcie informacji SOK (poniedziałek-piątek 11:00-18:00).

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na cel charytatywny.

Źródło zdj. SOK