UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: piątek, 29 maja 2020

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Czy nauka angielskiego online jest skuteczna?

Czy nauka angielskiego online jest skuteczna?

3 kwietnia 2020, 12:22, Tipmedia

Kurs angielskiego online jest dla osób, które lubią uczyć się w zaciszu własnego mieszkania.

Czy nauka angielskiego online jest skuteczna?

Tak, jest skuteczna w zależności od tego, jakim sposobem będą prowadzone zajęcia, kto będzie prowadził zajęcia, jakie narzędzia będą używane podczas lekcji oraz od jakości merytorycznej programu nauczania. Ważna jest także intensywność kursu, systematyczność oraz wykonywanie powierzonych do zrobienia w domu ćwiczeń.

Wszystkie proponowane przez noProblem kursy, skonstruowane są na podstawie autorskich, nowatorskich programów. Zajęcia nie są nudne, nie polegają na żmudnym wypełnianiu kserowanych ćwiczeń i ślęczeniu godzinami nad słownikiem. Staramy się aby nasi słuchacze zrozumieli jak działa język, jak tworzone są słowa, struktury gramatyczne, w jaki sposób buduje się zdania. Podstawą jest "myślenie po angielsku", do czego niepotrzebne jest męczące wkuwanie regułek.

Dla kogo kurs online?

Kurs angielskiego online https://www.noproblem.edu.pl/nauka-angielskiego-online/ jest dla osób, które lubią uczyć się w zaciszu własnego mieszkania. Oprócz tego dedykowany jest także osobom niepełnosprawnym ruchowo, dla których pokonanie dystansu z domu do szkoły jest bardzo trudnym wyzwaniem. U nas mogą uczyć się komfortowo bez wychodzenia z domu i stresu z tym związanego.

Ponadto może być pomocny dla osób, które na skutek pandemii koronawirusa musieli przerwać naukę w tradycyjnych szkołach stacjonarnych lub dla tych, którzy od dawna nosili się z zamiarem nauki angielskiego, lecz z braku czasu odraczali podjęcie decyzji o nauce. Teraz wszyscy poddani jesteśmy kwarantannie, podczas której nie musimy się nudzić. Poświęcając czas na naukę nie będziemy mieli poczucia marnowania czasu i nie dopadnie nas depresja z powodu odizolowania.

W naszej ofercie oferujemy kursy angielskiego online indywidualne, grupowe, dla firm, dla początkujących, dla średnio zaawansowanych, dla zaawansowanych, z native speakerem. Wszystko w zależności od preferencji
klienta.

W jaki sposób odbywają się zajęcia?

Nasza szkoła w stu procentach skupia się na zadowoleniu słuchaczy, każdy z nich traktowany jest indywidualnie, zależy nam żeby wszyscy czuli się wyjątkowo. Program jest stworzony przez nauczycieli angielskiego z wieloletnim stażem i są to osoby doświadczone zarówno w prowadzeniu zajęć stacjonarnych jak i online, które pracowały w szkołach w Polsce i za granicą.

Kursy angielskiego online w noProblem prowadzone są przy wirtualnej tablicy, którą to szkoła dysponuje. Ponadto posiadamy wiele innych narzędzi niezbędnych do lekcji online. Ważnym elementem zajęć jest to, że słuchacze rozmawiają ze sobą wzajemnie, widząc się i czując jak w klasie tradycyjnej.

Aby móc podjąć naukę angielskiego online w naszej szkole niezbędne są minimalne wymagania, mianowicie, dostęp do internetu i wyszukiwarka chrome. Słuchacze z powodzeniem używają do połączenia się z wirtualną klasą smartfonów, laptopów, tabletów czy komputerów stacjonarnych. Wszystko jest takie łatwe za sprawą platformy e-learningowej LMS.