UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: czwartek, 20 września 2018

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Ogromny sukces Chóru Kameralnego KOE! (zdjęcia)

Ogromny sukces Chóru Kameralnego KOE! (zdjęcia)

4 października 2017, 10:09, UM Sokołów Podlaski, red. MK

Sokołowski Chór Kameralny KOE zdobył ZŁOTO w IV Międzynarodowym Konkursie Chóralnym Muzyki Sakralnej "Carmen Fidei" w Łomży.

Podczas festiwalu swoje umiejętności zaprezentowało wiele świetnych chórów, m.in. rewelacyjny Chór Żeński Zespołu Szkół Muzycznych w Białymstoku SCHOLA CANTORUM BIALOSTOCIENSIS oraz wspaniały Archikatedralny Chór Męski CANTORES MINORES z Warszawy.

Reprezentanci Sokołowskiego Ośrodka Kultury, którzy działają dopiero od roku, zachwycili jury i zdobyli I miejsce w kategorii chórów mieszanych, przed tak doświadczonymi zespołami jak Chór CANTORES SANCTE BARBARAE z Warszawy czy PRIMO z Suwałk.

Wielkie brawa należą się: dyrygent Chóru KOE - Anecie Mroczek, instruktorce emisji głosu - Annie Mitura oraz wszystkim śpiewakom: sopranom, altom, tenorom i basom! Ten sukces jest efektem ich ciężkiej pracy, wielkiego zaangażowania i ogromnej pasji, którą chcą się dzielić z coraz to większą publicznością.

Kolejny występ chóru zaplanowany jest na 11 października podczas inauguracji nowego roku akademickiego Sokołowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

źródło zdj. UM Sokołów Podlaski