UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: wtorek, 18 grudnia 2018

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Działania "Alkohol i narkotyki" na terenie powiatu

Działania "Alkohol i narkotyki" na terenie powiatu

8 stycznia 2018, 07:00, KPP Sokołów Podlaski, red. MK

Sokołowscy mundurowi przeprowadzą poniedziałek 8 stycznia akcję mającą na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego kierujących, którzy wsiedli za kierownicę po spożyciu alkoholu lub środków odurzających.

Istotą prowadzonej akcji przez sokołowskich mundurowych jest eliminowanie z ruchu drogowego kierujących po spożyciu alkoholu bądź środków odurzających. Działania mają na celu wywołać w społeczeństwie powszechną dezaprobatę wobec nietrzeźwych kierowców.

Sokołowska policja apeluje do osób o zdecydowaną reakcję gdy widzą, że za kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa. Pamiętajmy, że nietrzeźwy kierowca to zagrożenie dla niego samego, ale także dla innych uczestników ruchu drogowego.

st. sierż. Dominika Rozbicka

źródło zdj. KWP Radom