UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: środa, 23 stycznia 2019

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Walentynkowy Maraton Filmowy (wideo)

Walentynkowy Maraton Filmowy (wideo)

1 lutego 2018, 13:17, SOK Sokołów Podlaski, red. MK

Kino "Sokół" zaprasza na kolejny Walentynkowy Maraton Filmowy, czyli wieczór dla zakochanych oraz dla tych, którzy ten dzień lubią świętować w gronie przyjaciół.

W programie maratonu dwie polskie komedie romantyczne: "Podatek od miłości" i "Narzeczony na niby", przekąski i napoje oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Maraton wystartuje o 19:30. Bilety już w sprzedaży w kasie Kina "Sokół" oraz on-line: przedsprzedaż : 40 zł i 35 zł (ulgowy dla uczniów oraz słuchaczy SUTW /za okazaniem legitymacji/), od 16 lutego: 50 zł i 45 zł (ulgowy dla uczniów oraz słuchaczy SUTW). Bilety ulgowe dostępne tylko w kasie kina. Pamiętajcie o ważnej legitymacji!

Uwaga! Filmy z ograniczeniem wiekowym od lat 15!

P O D A T E K O D M I Ł O Ś C I

Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego - cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los "ściganego" wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie?

gatunek: komedia romantyczna
produkcja: Polska
reżyseria: Bartłomiej Ignaciuk
długość trwania: 101 min
ograniczenie wiekowe: od lat 15N A R Z E C Z O N Y N A N I B Y

Czy małe, niewinne kłamstewko może wymknąć się spod kontroli i doprowadzić do totalnej katastrofy? A może dopiero jak wszystko się w życiu rozpada, możliwe staje się poukładanie wszystkiego od nowa? Karina próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach. "Narzeczonego na niby" pokochają ci, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.

gatunek: komedia romantyczna
produkcja: Polska
reżyseria: Bartosz Prokopowicz
długość trwania: 110 min
ograniczenie wiekowe: od lat 15źródło zdj. SOK Sokołów Podlaski