UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: środa, 23 stycznia 2019

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Gimbówka w SP nr 6 (zdjęcia)

Gimbówka w SP nr 6 (zdjęcia)

8 lutego 2018, 14:31, UM Sokołów Podlaski, red. MK

3 lutego w Szkole Podstawowej nr 6 w Sokołowie Podlaskim odbył się bal gimnazjalny, zwany Gimbówką.

Przed godziną 18.00 zaczęli przybywać goście: uczniowie, rodzice, dyrekcja, nauczyciele, dyrektorki sokołowskich przedszkoli.

Dyrektor Kazimierz Soszka uroczyście powitał zebranych, po czym otworzył bal tańcząc poloneza w pierwszej parze z Elżbietą Lech, która przygotowała ciekawą choreografię. Następnie uczniowie zatańczyli bardzo popularną wśród młodzieży belgijkę.

Po tańcach głos zabrali uczniowie. Były kwiaty i podziękowania: dyrekcji, nauczycielom, rodzicom za przygotowanie tak wspaniałego balu.

Młodzież świetnie się bawiła w podwodnej scenerii, wśród ryb i morskich stworzeń. Tę piękną dekorację przygotowali uczniowie trzecich klas gimnazjalnych pod kierunkiem wychowawców i nauczycieli.

To była wspaniała i niezapomniana Gimbówka.

Danuta Leoniec
Aneta Nowak

źródło zdj. UM Sokołów Podlaski