UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: sobota, 20 lipca 2019

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Sokołowscy policjanci na Targach Edukacji, Pracy i Kariery "Szarada" (zdjęcia)

Sokołowscy policjanci na Targach Edukacji, Pracy i Kariery "Szarada" (zdjęcia)

21 marca 2019, 14:45, KPP Sokołów Podlaski, red. MK

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim wzięli udział w X Targach Edukacji, Pracy i Kariery "Szarada" organizowanych przez: ZS nr 1 im. K. K. Baczyńskiego, PUP i Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim.

Na specjalnym stanowisku informacyjnym, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim promowali zawód policjanta i zachęcali uczestników do wstąpienia w szeregi policji. Targi kolejny raz odbyły się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim.

Podczas spotkania osoby zainteresowane wstąpieniem do policji otrzymały wszelkie informacje na temat niezbędnych do spełnienia warunków oraz jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji. Uczestnicy targów mogli zapoznać się ze specyfikacja służby oraz dowiedzieć się, gdzie należy złożyć odpowiednie dokumenty aby móc pełnić służbę w szeregach naszej formacji. Zainteresowani otrzymali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby.

Stoisko przygotowane przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczestników.

mł.asp. Jakub Więsak


Zdjęcie archiwalne: KPP Sokołów Podlaski