[Zamknij]

Dzisiaj jest: wtorek, 30 kwietnia 2024

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 wzięli udział w Mistrzostwach Polski (zdjęcie)

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 wzięli udział w Mistrzostwach Polski (zdjęcie)

30 kwietnia 2015, 10:42, Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim, red. Anna Augustyniak

Zawodnicy z Sokołowa zajęli wysokie miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów U20 w podnoszeniu ciężarów.

W dniach 24-26 kwietnia w Zamościu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów U20 w podnoszeniu ciężarów. W zawodach uczestniczyło 52 zawodniczki i 133 zawodników z 51 klubów z całego kraju. Miejski Ludowy Klub Podnoszenia Ciężarów OSiR reprezentowało dwoje uczniów Zespołu Szkół Nr 1 im. K.K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim, Eliza Wcisłak i Michał Rusak.

Eliza zajęła piąte miejsce w kategorii 75 kg. Zawodniczka niedawno wznowiła treningi po zakończeniu rehabilitacji. Był to jej pierwszy start od czerwca ubiegłego roku. Michał uplasował się na wysokim siódmym miejscu w kategorii 85 kg. Startował w niższej kategorii wagowej niż w latach poprzednich, a mimo to poprawił rekordy życiowe w rwaniu i podrzucie.