UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: środa, 25 maja 2022

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Staruszek w rzece

Staruszek w rzece

17 czerwca 2014, 08:31, KPP Sokołów Podlaski, red. Agnieszka Pleńska

O wielkim szczęściu może mówić 81-letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego. Idąc z rowerem wzdłuż rzeki Cetynii, stracił równowagę i wpadł do wody. Pierwsze z pomocą przybiegły idące w pobliżu dwie siostry. Do nich dołączyli przejeżdżający obok policjanci.

Wczoraj około godz. 15.00 o mały włos nie doszło do tragedii. Spacerujący z rowerem wzdłuż rzeki Cetynii, 81-letni mężczyzna, stracił równowagę i wpadł do wody. Upadek mężczyzny zauważyły dwie siostry idące w pobliżu. Próbowały mu pomóc się wydostać, jednak nie dawały rady. Sytuację tą zauważyli przejeżdżający nieopodal policjanci sokołowskiej patrolówki. Szybko podążyli z pomocą. Wydostali mężczyznę z koryta rzeki i udzielili mu pierwszej pomocy. Mężczyzna miał silnie krwawiące rany na głowie, twarzy i ręku. Uskarżał się na bóle w klatce piersiowej, tłumacząc, że jest chory i ma wstawiony rozrusznik serca.

Policjanci zatamowali krwawienie i wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Mężczyzna nie umiał powiedzieć co się stało, że wpadł do rzeczki. Tłumaczył, że idąc chodnikiem w pewnym momencie zasłabł. Przed wyjazdem do szpitala, poprosił policjantów, aby powiadomili o zajściu rodzinę.


źródło zdj. KPP Sokołów Podlaski