UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: poniedziałek, 15 sierpnia 2022

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Wyruszają na IX Przystanek PaT

Wyruszają na IX Przystanek PaT

27 czerwca 2014, 11:32, KPP Sokołów Podlaski, red. Agnieszka Pleńska

Już 30 czerwca grupa młodzieży z Sokołowa Podlaskiego wyruszy na IX Ogólnopolski Przystanek PaT do Konina. W tym gronie są aktorzy i harcerze, których zadaniem będzie przygotowanie bazy na przyjazd uczestników z całej Polski.

W tym roku Ogólnopolska Akcja Profilaktyczna IX Przystanek PaT odbędzie się w Koninie w dniach 2-6 lipca. Sokołowscy aktorzy i harcerze wyruszają tam już w poniedziałek 30 czerwca. Ich zadaniem będzie przygotowanie bazy akcji na przyjazd blisko 1000 uczestników.

Harcerze z Sokołowa Podlaskiego, wspólnie z harcerzami z Kętrzyna, będą pełnili służbę patrolową, dbając o bezpieczeństwo uczestników tej ogólnopolskiej akcji. To nie jednak nie jedyny sokołowski akcent. W trakcie trwania akcji będzie wystawiony spektakl Teatru Inaczej Sokołowskiej Grupy Profilaktyka a Ty "Tylko cisza może nas uratować". Sokołowianom powierzono również wiele odpowiedzialnych funkcji. Anna Hilaruk będzie kierownikiem Biura Promocji oraz opiekunem praktyk studenckich, Kamil Mupere asystentem Kwatermistrza, Mateusz Rudaś Dowódcą warty, Anna Woźniak fotografem w Biurze komunikacji w mediach społecznościowych, a asp.szt. Sławomir Tomaszewski - II oficerem bezpieczeństwa Akcji.

Uczestnicząca w akcji młodzież, w nagrodę od Burmistrza Miasta Sokołowa Podlaskiego pojedzie za darmo do Warszawy, a stamtąd autobusami Komendy Głównej Policji uda się do Konina.źródło zdj. KPP Sokołów Podlaski