UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: poniedziałek, 15 sierpnia 2022

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Pomóżmy bezdomnym

Pomóżmy bezdomnym

9 lipca 2014, 09:49, Grupa Zalewski Patrol , red. A.Pleńska

Grupa Zalewski Patrol zwraca się nie tylko do mieszkańców Mławy, Działdowa, ale także do mieszkańców innych gmin z apelem o pomoc dla osób bezdomnych. Okres wakacyjny dla ludzi bezdomnych jest bardzo trudny.

To włahttp://admin.sokolowpodl24.pl/mtAdminArticle/new#śnie w sezonie letnim bezdomni często padają ofiarami agresji ze strony pijanych młodych ludzi,ale także ciężko jest im przetrwać przy takich temperaturach jakie mamy obecnie. Nie bądźcie obojętni!

Jeśli znacie miejsce koczowania osoby bezdomnej nie zapominajcie o niej także w upalne dni. Zwykła woda to bardzo mały koszt,a dla tych ludzi to bardzo wiele.Często w nocy odwiedzając różnego rodzaju miejsca gdzie przebywają osoby bezdomne słyszymy prośby o zwykłą butelkę wody. Pomóżmy tym drobnym gestem.


źródło zdj. Grupa Zalewski Patrol