UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: poniedziałek, 15 sierpnia 2022

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Służba przede wszystkim (zdjęcia, wideo)

Służba przede wszystkim (zdjęcia, wideo)

11 lipca 2014, 11:07, KPP Sokołów Podlaski, red. Agnieszka Pleńska

Na IX Przystanku PaT w Koninie sokołowski hufiec, reprezentowali harcerze z VII Osiedlowego Szczepu Harcerskiego im. Polskich Sił Zbrojnych. Oprócz nich służbę pełnili harcerze z Ełku i Kętrzyna.

Byli najwcześniej na Przystanku PaT, a wyjechali jako ostatni - oni budowali bazę akcji i wspomagali oficerów bezpieczeństwa. Mowa o harcerzach, których mundur był zauważalny i niezwykle pomocny w dbaniu o bezpieczeństwo uczestników Ogólnopolskiej Akcji. Na zakończenie osobiście dziękował im insp. Grzegorz Jach z Komendy Głównej Policji.

W niedzielne przedpołudnie, kiedy większość uczestników IX Przystanku PaT jechało do swoich domów, z trzydziestoosobową grupą harcerzy spotkał się sztab Akcji na czele z insp. Grzegorzem Jachem. Harcerzom, którzy przez tydzień czasu pełnili niekończącą się służbę dziękowali wszyscy odpowiedzialni za bezpieczeństwo. Dzięki takiej postawie harcerzy, podczas całe akcji nie doszło do nieprzyjemnych incydentów. Tysiącosobowa grupa uczestników, mogła czuć się w pełni bezpieczna.

Każdy harcerz otrzymał imienne podziękowanie z osobistymi gratulacjami od Grzegorza Jacha. Spotkanie uwiecznione zostało pamiątkowym zdjęciem całej harcerskiej ekipy.

Na IX Przystanku PaT w Koninie sokołowski hufiec, reprezentowali harcerze z VII Osiedlowego Szczepu Harcerskiego im. Polskich Sił Zbrojnych. Oprócz nich służbę pełnili harcerze z Ełku i Kętrzyna.źródło: KPP Sokołów Podlaski