UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: sobota, 15 sierpnia 2020

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Ruszył Trawnik Coolturalny 2019 (zdjęcia)

Ruszył Trawnik Coolturalny 2019 (zdjęcia)

11 lipca 2019, 07:20, UM Sokołów Podlaski, red. MK

28 czerwca ruszyła kolejna edycja Trawnika Coolturalnego, organizowana przez Sokołowski Ośrodek Kultury, w ramach którego odbywają się 3 wydarzenia: Herbatka dla Seniora, mini koncert Wieczorową Porą oraz Plenerowe Kino Letnie.

"Herbatka dla Seniora" to cykl muzyczno-kulinarnych spotkań. W kolejnym sezonie na wakacyjnej scenie pojawił się już Zespół Wokalny "Seniorynki", "Złote Lata" oraz Tadeusz Zawistowski, którzy swoją muzyką bawili wszystkich przybyłych gości. Taniec, śpiew, muzyka i dobra zabawa to znaki rozpoznawcze "Herbatki dla Seniora".

Kolejnym punktem był koncert "Wieczorową Porą" pt. "Młodzi - zdolni" w wykonaniu uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej I stopnia im. M.K.K. Ogińskiego w Sokołowie Podlaskim.

Na plenerowej scenie na skrzypcach, fortepianie, akordeonach i trąbkach zagrali niezwykle utalentowani: Julia Milik, Paulina Niszcz, Karolina Bajer, Weronika Olędzka, Artur Dobrzyński, Gabriela Miłkowska, Szymon Kosieradzki, Zuzanna Zonik, Ada Kryszczuk, Staś Sawicki, Zuzanna Malinowska, Zosia Sawicka, Hubert Biernat, Wojtek Rusiniak, Michał Sadłowski, Janek Kraska, Maria Rychlik, Maciek Wyszyński, Zuzanna Zabadała, Kinga Urban oraz Marcel Wójcik i Maja Rumocka.

To była prawdziwa uczta dla ucha i ducha! Ostatni punkt a zarazem pierwszy w 2019 r. to czwarta edycja Plenerowego Kina Letniego.

SOK zaprasza w każdy pogodny piątek!

Źródło zdj. UM Sokołów Podlaski