UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: niedziela, 25 września 2022

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Bezpłatne szkolenia zawodowe dla bezrobotnych

Bezpłatne szkolenia zawodowe dla bezrobotnych

23 lipca 2014, 09:42, PUP Sokołów Podlaski, red. Agnieszka Pleńska

Firma Melting Pot - Piotr Kossowski rozpoczęła rekrutację do projektu Szkoleniowego organizowanego na terenie województwa mazowieckiego - ,,Zmiany na Lepsze".

W ramach projektu organizatorzy oferują szkolenia zawodowe przygotowujące do odbycia trzymiesięcznego stażu zawodowego na stanowisku:

- PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
- PROJEKTANT STRON WWW
- GRAFIK KOMPUTEROWY

Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych, które zostały zwolnione z przyczyn dotyczących zakładu pracy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed przystąpieniem do projektu, zamieszkujących na terenie województwa mazowieckiego.

W ramach projektu organizatorzy gwarantują: stypendium szkoleniowe - 571,50 zł brutto, pomoc w znalezieniu nowej pracy, catering w trakcie szkoleń zawodowych, zwrot kosztów dojazdu - do 10 zł dziennie, 3 - miesięczne płatne staże zawodowe - 4800 zł brutto.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy Państwa o kontakt pod nr tel. 720 814 042 lub pod adresem e - mail: robert.konarski@cityschool.pl

źródło zdj. PUP Sokołów Podlaski