UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: niedziela, 25 września 2022

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Bomby w Sokołowie (zdjęcia)

Bomby w Sokołowie (zdjęcia)

24 lipca 2014, 09:22, KPP Sokołów Podlaski, red. Agnieszka Pleńska

Dwa niewypały zostały znalezione na terenie jednego z sokołowskich zakładów pracy, zajmującego się skupem złomu. Groźny ładunek, został przywieziony po prostu na złom. Obecnie miejsce ich składowania, do czasu przyjazdu patrolu saperskiego, jest pod dozorem Policji.

Dwa niewybuchy pochodzące z czasów II Wojny Światowej zostały wczoraj znalezione na terenie jednego z sokołowskich zakładów zajmującego się skupem złomu. Niebezpieczne znalezisko, zostało przywiezione na sprzedaż wraz z innymi elementami metalowymi. Podczas wyładunku pracownicy zauważyli niebezpieczne przedmioty i powiadomili policję.

Na miejscu policyjny patrol rozpoznania minersko-pirotechnicznego potwierdził, że są to niewybuchy i wezwano patrol saperski. Po usunięciu pozostałości wojennych, zakład pracy, mógł dalej niezakłócenie funkcjonować.


źródło zdj. KPP Sokołów Podlaski