UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: poniedziałek, 25 stycznia 2021

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Sukces nauczycieli MP2 (zdjęcia)

Sukces nauczycieli MP2 (zdjęcia)

12 listopada 2019, 09:58, UM Sokołów Podlaski, red. MK

Nauczycielki Miejskiego Przedszkola nr 2 w Sokołowie Podlaskim - Beata Osial i Izabela Bielińska zostały wyróżnione w konkursie "Lekcje o Mazowszu".

28 października w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu "Lekcje o Mazowszu". Wśród laureatów konkursu znalazły się wyróżnione nauczycielki Miejskiego Przedszkola nr 2 w Sokołowie Podlaskim - Beata Osial i Izabela Bielińska.

Konkurs "Lekcje o Mazowszu" organizowany był przez Samorząd Województwa Mazowieckiego wspólnie z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Uroczystość podsumowania odbyła się na zaproszenie Adama Struzika Marszałka Województwa Mazowieckiego. Galę wręczenia nagród poprowadziła z-ca dyrektora Departamentu Kultury Promocji i Turystyki UMWM Izabela Stelmańska natomiast Elżbieta Lanc, Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego oraz Jarosław Zaroń, Dyrektor Mazowieckiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli wręczyli nagrody i wyróżnienia zwycięzcom konkursu "Lekcje o Mazowszu". Tegoroczna edycja zbiegła się w czasie z 20. rocznicą utworzenia województwa mazowieckiego, dlatego tematem przewodnim naukowej rywalizacji było społeczeństwo Mazowsza. Zadaniem uczestników było opracowanie scenariusza zajęć edukacyjnych, którego bohaterem byli mieszkańcy Mazowsza - bardziej lub mniej znane postacie, grupy społeczne i narodowości, żyjące wśród nas, albo już nieobecne. Twórcy najciekawszych otrzymali dyplomy, nagrody finansowe,a nagrodzone i wyróżnione prace zostały opublikowane w formie książki przez wydawnictwo samorządu Mazowsza i Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Źródło zdj. UM Sokołów Podlaski