UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: czwartek, 13 sierpnia 2020

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych

Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych

10 lutego 2020, 10:27, KGP w Warszawie, red. Miłosz Magrzyk

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas odpoczynku, zabaw na śniegu i lodzie. Aby ferie przebiegały szczęśliwie, i wszyscy wypoczęci wrócili do swoich domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania.

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży wymarzony czas odpoczynku, zabaw na śniegu i lodzie. Aby przebiegały one szczęśliwie, i wszyscy wypoczęci wrócili do swoich domów, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących tak podczas wyjazdów zimowych, jak i spędzania tego czasu w miejscu zamieszkania.

Zabawa na śniegu, zjazdy z górki, jazda na nartach czy łyżwach mogą sprawić wiele radości i wzmocnić naszą kondycję fizyczną. Pamiętaj jednak, że podstawą, jak zwykle, jest zdrowy rozsądek i ostrożność.



Źródło zdjęcia: KWP w Radomiu