UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: piątek, 4 grudnia 2020

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Nowy komendant KPP w Sokołowie Podlaskim

Nowy komendant KPP w Sokołowie Podlaskim

13 maja 2020, 11:14, KPP w Sokołowie Podlaskim, red. Miłosz Magrzyk

Mł. insp. Mariusz Okulus pełni od 2 maja obowiązki komendanta powiatowego policji w Sokołowie Podlaskim. Zastąpił na tym stanowisku insp. Wiesława Nasiłowskiego, który odszedł na emeryturę.

Po 27-latach służby odszedł na zasłużoną emeryturę insp. Wiesław Nasiłowski, który przez całą karierę zawodową związany był z naszą jednostką. Ponad 8 lat pełnił funkcję komendanta powiatowego policji w Sokołowie Podlaskim.

Od 2 maja obowiązki komendanta pełni mł. insp. Mariusz Okulus, który wcześniej przez 4 lata był I zastępcą komendanta powiatowego policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Mł. insp. Mariusz Okulus służbę w policji rozpoczął w 2000 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Akademii Obrony Narodowej. W latach 2005-2016 pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Węgrowie, zajmując między innymi stanowisko zastępcy naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Węgrowie oraz komendanta Komisariatu Policji w Łochowie. W roku 2016 został powołany na stanowisko I zastępcy komendanta powiatowego policji w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie sprawował nadzór nad pionem kryminalnym.Źródło zdjęcia: KPP w Sokołowie Podlaskim