UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: niedziela, 27 września 2020

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Chcesz zapytać o spis rolny? Zadzwoń!

Chcesz zapytać o spis rolny? Zadzwoń!

22 sierpnia 2020, 13:24, https://spisrolny.gov.pl/, red. Miłosz Magrzyk

Infolinia jest czynna od 17 sierpnia.

W sierpniu został uruchomiony nowy kanał infolinii statystycznej (nr 22 279 99 99, wew. 1) poświęcony informacjom o spisie rolnym, który będzie przeprowadzany w 2020 roku. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości komunikacji wszystkich mieszkańców zainteresowanych informacjami o terminach, metodach spisowych i zakresie pytań zawartych w formularzu spisowym.

We wrześniu infolinia umożliwi również przeprowadzenie spisu przez telefon. Użytkownicy gospodarstw rolnych, którzy z ważnych powodów nie skorzystają z obowiązkowego samospisu internetowego, będą mogli spisać się podczas rozmowy z rachmistrzem telefonicznym.

Więcej informacji o spisie można znaleźć na stronie https://spisrolny.gov.pl.Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/