UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: poniedziałek, 12 kwietnia 2021

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Podsumowanie konkursów profilaktycznych

Podsumowanie konkursów profilaktycznych

28 lutego 2021, 13:36, KPP w Sokołowie Podlaskim, red. Miłosz Magrzyk

W Komendzie Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim odbyło się wręczenie nagród i podziękowań dla uczniów ich opiekunów oraz dyrektorów szkół biorących udział w Policyjnej Akademii Bezpiecznego Konsumenta.

W dniu 12 stycznia 2021 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu odbyło się posiedzenie Komisji konkursowej oceniającej prace nadesłane na konkursy organizowane w ramach Policyjnej Akademii Bezpiecznego Konsumenta. W odpowiedzi na ogłoszone konkursy wpłynęło 133 prac plastycznych - plakatów i 15 prac - spotów filmowych. Wśród laureatów konkursu plastycznego pn. Kupuję - Nie Ryzykuję znaleźli się uczniowie szkół podstawowych z powiat sokołowskiego.

Kornelia Góral PSP nr 4 w Sokołowie Podlaskim zajęła III miejsce. Ponadto komisja konkursów przyznała dwa wyróżnienia - dla Stanisława Sawickego, ucznia Zespołu Szkół Salezjańskiech w Sokołowie Podlaskim, oraz Piotra Skorskiego - z PSP nr 4 w Sokołowie Podlaskim. I zastępca komendanta powiatowego policji w Sokołowie Podlaskim mł. insp. dr Monika Sokołowska nagrodzonym i wyróżnionym wręczyła nagrody oraz podziękowania za udział w wymienionym konkursie plastycznym. Opiekunowie oraz dyrektorowie szkół z rąk I zastępcy komendanta odebrali podziękowania za zaangażowanie i pomoc uczniom w projekcie.

Jednocześnie, aby docenić wkład pracy i poświęcony czas uczniów i ich opiekunów, wręczono upominki pozostałym uczestnikom biorącym udział w tymże konkursie plastycznym oraz w konkursie na spot, którego tematyka dotyczyła bezpieczeństwa konsumenta.

Policja wszystkim laureatom serdecznie gratuluje i życzy powodzenia w kolejnych działaniach artystyczno-profilaktycznych.Źródło zdjęcia: KPP w Sokołowie Podlaskim