UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: poniedziałek, 12 kwietnia 2021

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Szczęśliwy finał poszukiwań 60-latki

Szczęśliwy finał poszukiwań 60-latki

2 kwietnia 2021, 09:55, KPP w Sokołowie Podlaskim, red. Miłosz Magrzyk

Dzięki sprawnej interwencji policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim w godzinę od zgłoszenia zaginięcia 60-latka została odnaleziona. Kobieta szła boso, była przemarznięta, wycieńczona i kompletnie nie wiedziała, gdzie się znajduje.

W sobotę rano dyżurny sokołowskiej policji został powiadomiony o zaginięciu 60-latki. Według zgłaszającego kobieta wyszła z domu około godziny 4 rano, nie wiadomo było, dokąd się udała, a rodzina nie miała z nią kontaktu. Ponadto okazało się, że zaginiona jest osobą schorowaną, na stałe przyjmuje leki. Nie posiada telefonu komórkowego, a poza tym ma problemy z orientacją w terenie. To wszystko świadczyło o sytuacji, że zdrowie bądź życie kobiety mogą być zagrożone.

Mundurowi natychmiast przystąpili do poszukiwań. Doświadczeni policjanci podczas wykonywanych czynności poszukiwawczych wykonali szereg ustaleń, które pozwoliły odnaleźć zaginioną, kilkadziesiąt kilometrów od jej domu. Policjanci odnaleźli 60-latkę, która szła boso, była przemarznięta, wycieńczona i kompletnie nie wiedziała, gdzie się znajduje. Z kobietą był utrudniony kontakt. Oświadczyła jedynie, że jest jej bardzo zimno.

Policjanci natychmiast udzielili kobiecie niezbędnej pomocy, okryli ją kocem termicznym i umieścili w ogrzanym radiowozie. Kobieta została przekazana przybyłemu na miejsce zespołowi ratownictwa medycznego.Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/