UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: poniedziałek, 15 sierpnia 2022

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » XI Edycja Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na Wsi Mamy - Od 30 Lat z KRUS Wypadkom Zapobiegamy"

XI Edycja Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na Wsi Mamy - Od 30 Lat z KRUS Wypadkom Zapobiegamy"

2 czerwca 2021, 14:19, Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim, red. Miłosz Magrzyk

Uczestnikami konkursu byli uczniowie szkół podstawowych klas 0-VIII, w dwóch kategoriach wiekowych (I grupa: klasy 0-III, II grupa: klasy IV-VIII).

31 maja w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na Wsi Mamy - Od 30 Lat z KRUS Wypadkom Zapobiegamy".

Zadaniem konkursowym było wykonanie dwuwymiarowej pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, obrazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym oraz rolniczym chorobom zawodowym, od 30 lat upowszechniane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 125 uczniów z 11 szkół z terenu powiatu sokołowskiego. Wyniki są dostępne na stronie internetowej starostwa.Źródło zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Sokołowie Podlaskim