UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: wtorek, 6 czerwca 2023

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Modernizacja gospodarstw rolnych. Wnioski do 20 września

Modernizacja gospodarstw rolnych. Wnioski do 20 września

23 sierpnia 2021, 16:20, ARiMR, red. Miłosz Magrzyk

Okres przyjmowania wniosków w ramach "Modernizacji gospodarstw rolnych" z budżetu PROW na lata 2014-2020 został wydłużony do 20 września 2021 r.

Jeszcze przez miesiąc rolnicy zainteresowani modernizowaniem gospodarstw mogą składać wnioski o przyznanie pomocy w ramach wszystkich obszarów poddziałania.

Są to:

- rozwój produkcji prosiąt (obszar A),

- rozwój produkcji mleka krowiego (obszar B),

- rozwój produkcji bydła mięsnego (obszar C),

- inwestycje związane z racjonalizacją technologii produkcji, wprowadzeniem innowacji, zmianą profilu produkcji, zwiększeniem skali produkcji, poprawą jakości produkcji lub zwiększeniem wartości dodanej produktu (obszar D),

- nawadnianie w gospodarstwie.

Wnioski przyjmują oddziały regionalne i biura powiatowe Agencji właściwe ze względu na miejsce realizacji inwestycji. Można je składać osobiście, przez osobę upoważnioną, przesłać rejestrowaną przesyłką pocztową lub za pośrednictwem platformy e-PUAP. Więcej informacji na stronie: https://www.arimr.gov.pl/.



Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/