UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: poniedziałek, 15 sierpnia 2022

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Staw w Krasowie oczyszczony i ogrodzony

Staw w Krasowie oczyszczony i ogrodzony

9 grudnia 2021, 16:00, Gmina Sokołów Podlaski, red. Miłosz Magrzyk

Inwestycje w Krasowie zaplanowane na bieżący rok zostały zakończone.

Staw po oczyszczeniu i wzmocnieniu skarp brzegowych już cieszy oczy mieszkańców. Teraz otacza go również 147-metrowe panelowe ogrodzenie, które uczyniło teren wokół stawu bezpieczniejszym.

Nie możemy doczekać się wiosny, kiedy teren wokół stawu się zazieleni, a mieszkańcy nie tylko Krasowa zyskają tym samym miejsce sprzyjające wypoczynkowi w pięknych okolicznościach przyrody.

Prace związane z oczyszczeniem stawu w Krasowie wykonała firma Eurotank - Dariusz Kalata, natomiast firma Cekop. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe - Kazimierz Buczyński było wykonawcą robót związanych w wykonaniem ogrodzenia.

Zadanie pn. Ogrodzenie stawu w miejscowości Krasów współfinansowano przy pomocy środków pochodzących z budżetu województwa mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw Mazowsze 2021.

Poza środkami pochodzącymi z budżetu województwa mazowieckiego prace w Krasowie mogły zostać zrealizowane dzięki środkom pochodzącym z funduszu sołeckiego miejscowości oraz z budżetu gminy Sokołów Podlaski.Źródło zdjęcia: Gmina Sokołów Podlaski