UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: środa, 25 maja 2022

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Szokujące odkrycie policjantów

Szokujące odkrycie policjantów

16 stycznia 2022, 09:38, KPP w Sokołowie Podlaskim, red. Miłosz Magrzyk

To miała być normalna służba. Sprawdzenie informacji. Całość przerodziła się jednak w makabryczne odkrycie.

Kilka dni temu policjanci z sokołowskiej komendy pojechali do Sterdyni, gdzie mieli sprawdzić informację o przebywaniu w jednym z domów osoby uznanej za zaginioną. Kiedy policjanci byli na miejscu, nikt nie otwierał im drzwi. W międzyczasie przeprowadzili rozmowę z jednym z mieszkańców, podczas której ustalili, że w mieszaniu powinny przebywać dwie kobiety, jednak starszej z nich nikt nie widział od co najmniej od roku.

Policjantów zainteresował fakt, iż mimo mrozu, w domu, od strony ulicy, było otwarte okno. Funkcjonariusze w związku z tym podjęli dalsze próby dostania się do domu. Po kilkudziesięciu minutach drzwi otworzyła im kobieta. W domu był też zaginiony mężczyzna, który oświadczył, że przebywa tam dobrowolnie. Policjanci postanowili sprawdzić również informację na temat drugiej z mieszkanek. W czasie rozmowy z kobietą starali się uzyskać wiedzę, gdzie przebywa jej matka. Kobieta twierdziła, że 86-latka wyprowadziła się. Ta wersja jednak nie przekonała policjantów.

Funkcjonariuszy zainteresowały drzwi zabite deskami i prowadzące do kolejnego pomieszczenia. Wyczuli też nieprzyjemny zapach unoszący się w budynku. Policjanci usunęli deski; następnie przeszli do pomieszczenia, w którym była szafa zastawiająca drzwi do kolejnego pokoju. Ku zdziwieniu policjantów w pomieszczeniu były kolejne drzwi, także zastawione szafą, a otwór był szczelnie zasłonięty kocem. Po usunięciu przeszkód i wejściu do trzeciego już pokoju funkcjonariusze dokonali makabrycznego odkrycia. Na łóżku leżały zwłoki ludzkie w daleko posuniętym stanie rozkładu.

59-latka stwierdziła, że nie pochowała matki z uwagi na jej wierzenia. Na miejscu, pod nadzorem prokuratora z Prokuratory Rejonowego w Sokołowie Podlaskim, wykonane zostały oględziny. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób zmarła kobieta oraz czy do zgonu przyczyniły się osoby trzecie. Wyjaśni to zarządzona sekcja. Będzie też między innymi wyjaśniane to, czy 59-latka pobierała emeryturę za swoją matkę, choć ta nie żyła.Źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/