UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: środa, 29 listopada 2023

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Zapisy do sekcji sportowych i na zajęcia rekreacyjne OSiR na rok 2014/2015

Zapisy do sekcji sportowych i na zajęcia rekreacyjne OSiR na rok 2014/2015

21 sierpnia 2014, 09:05, OSiR

Ośrodek Sportu i Rekreacji prowadzi zapisy na rok 2014/2015 do sekcji i szkółek sportowych oraz na zajęcia rekreacyjne. Jeśli czujesz, że jesteś sprawny, chcesz rozwijać swoje zainteresowania i pasje lub masz ochotę ciekawie i aktywnie spędzić wolny czas nie zwlekaj i zapisz się. Zajęcia odbywają się cyklicznie, prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i trenerów.

Zapisów można dokonywać:

- w sekretariacie OSiR przy ul. Lipowej 50, tel. 25 781 26 67
- w kasie biletowej krytej pływalni przy ul. Bulwar 1, tel. 25 781 25 98 /dotyczy zapisów do szkółki pływania, zajęć aqua aerobic i fitness
- u animatora boiska Orlik, tel. 695 430 562


Sekcja koszykówki - propozycja dla dziewcząt w wieku od 7 lat, zajęcia odbywają się w salach gimnastycznych miejskich jednostek oświatowych w 6 grupach zróżnicowanych ze względu na wiek uczestników.

Zapisy do grupy naborowej - dziewczęta z klas I-III szkoły podstawowej (roczniki 2005, 2006, 2007)

Sekcja piłki nożnej - propozycja dla chłopców w wieku od 7 lat, zajęcia odbywają się w 6 grupach + szkółka bramkarzy na stadionie miejskim, boisku Orlik oraz boisku ze sztuczną nawierzchnią Zespołu Szkół Salezjańskich.

Zapisy do grupy naborowej - chłopcy z klas I-II szkoły podstawowej (roczniki 2006, 2007)

Sekcja kolarstwa - propozycja dla dziewcząt i chłopców w wieku od 11 lat, trener Czesław Ambroziak.

Sekcja podnoszenia ciężarów - propozycja dla dziewcząt i chłopców w wieku od 12 lat, zajęcia odbywają się w siłowni przy Publicznym Gimnazjum nr 2 ul. Repkowska, trenerzy Tomasz Wcisłak, Paweł Rogala.

Szkółka szachów - propozycja dla dziewcząt i chłopców w wieku od 6 lat, zajęcia dwa razy w tygodniu w sali konferencyjnej na krytej pływalni przy ul. Bulwar 1, instruktor Józef Flaziński.

Szkółka pływania - propozycja dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku od 4 lat, zajęcia dwa razy w tygodniu w 8 grupach odbywają się na pływalni przy ul. Bulwar, podział na grupy zróżnicowane pod względem stopnia zaawansowania i wieku.

Kurs pływania - propozycja dla osób dorosłych, kurs obejmuje cykl 20 godzin nauki podstaw pływania, zajęcia grupowe odbywają się na pływalni przy ul. Bulwar 1

Indywidualna nauka pływania - propozycja dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, zajęcia odbywają się na krytej pływalni indywidualnie lub w zespołach 2 i 3-osobowych.

Aqua aerobic - propozycja dla młodzieży i osób dorosłych, zajęcia ruchowe w wodzie odbywają się na pływalni przy ul. Bulwar, instruktor Małgorzata Krakowska.

Fitness - propozycja dla młodzieży i osób dorosłych, zajęcia rytmiczne aerobic i step odbywają się w sali fitness przy krytej pływalni ul. Bulwar 1, instruktor Elżbieta Lech.

Zajęcia gier i zabaw - propozycja dla dzieci i młodzieży szkolnej, zajęcia odbywają się na boisku Orlik przy ul. Kupientyńskiej, instruktor Marek Szybka.

  

Czytaj również

Photo

Mata kokosowa - jej wyjątkowe właściwości i możliwości wykorzystania

9 listopada 2023, 15:55

Mata kokosowa to włóknina o wyjątkowych właściwościach. Ten zrobiony z łupin orzecha kokosowego materiał znajduje szerokie zastosowanie. Z powodzeniem jest wykorzystywany w ogrodnictwie, gdzie służy między innymi jako ochrona przeciwchwastowa, czy też skuteczna osłona roślin przed chłodem.

Photo

Jak powinien wyglądać skuteczny brelok reklamowy?

31 października 2023, 18:51

Gadżety reklamowe to dokonały sposób na promowanie marki, jednak warto pamiętać, że upominki dla klientów i kontrahentów powinny nieść ze sobą pewną wartość. Obdarowany z pewnością doceni akcesorium, które będzie czymś więcej, niż nośnikiem reklamy. Warto wybierać uniwersalne i praktyczne gadżety, takie jak breloki reklamowe - sprawdź, który model wzbudza największe zainteresowanie klientów.

Photo

Schody betonowe prefabrykowane - jakie są zalety takiego rozwiązania?

24 sierpnia 2023, 16:11

Schody prefabrykowane to świetna alternatywa do tradycyjnych konstrukcji. Oferują krótki czas montażu, dzięki czemu możliwe jest szybsze zakończenie realizowanej inwestycji. Takie gotowe wyroby nie wymagają pracochłonnych zabiegów. Z tego względu są rozwiązaniem bardzo ekonomicznym, nie tylko pod względem czasu pracy, ale i ceny. Zalet takiego rozwiązania jest jednak znacznie więcej. Doceniają je inwestorzy budujący domy, mieszkania i obiekty o charakterze komercyjnym.