[Zamknij]

Dzisiaj jest: piątek, 19 kwietnia 2024

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sokołów Podlaski

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sokołów Podlaski

2 kwietnia 2022, 18:06, UG w Sokołowie Podlaskim, red. Miłosz Magrzyk

24 marca 2022 r. był dla uczniów szkół podstawowych z naszej gminy dniem pełnym emocji sportowych.

Tego dnia w hali sportowej Zespołu Oświatowego im. M. Frąckowiak w Skibniewie odbył się Turniej Piłki Nożnej O Puchar Wójta Gminy Sokołów Podlaski. Wzięli w nim udział uczniowie klas młodszych ze szkół podstawowych z terenu gminy Sokołów Podlaski.

Rozgrywki toczyły się w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców.

SP Nowa Wieś - SP Grochów, 0:6.

W kategorii dziewcząt rywalizację wygrały zawodniczki ze Skibniewa, natomiast wśród chłopców najlepsi okazali się zawodnicy z Grochowa. Drugie miejsce w obydwu kategoriach zajęli reprezentanci Szkoły Podstawowej z Nowej Wsi. Drużyna dziewcząt z Grochowa oraz chłopców ze Skibniewa zajęły trzecie miejsce w turnieju.

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali medale oraz puchary, które wręczył wójt gminy Sokołów Podlaski Janusz Kur w asyście dyrektor Zespołu Oświatowego w Skibniewie Wiesławy Kapusty.

Źródło zdjęcia: UG w Sokołowie Podlaskim