UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: wtorek, 3 października 2023

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Zaproszenie na wydarzenie "Gminny Dzień Seniora"

Zaproszenie na wydarzenie "Gminny Dzień Seniora"

10 listopada 2022, 09:27, UG Sokołów Podlaski, red. Kacper Jaworowski

Dzień Seniora będzie świętować gmina Sokołów Podlaski. Uroczystości będą organizowane w miejscowości Nowa Wieś.

16 listopada o godz. 17:00 w Świetlicy Wiejskiej w Nowej Wsi przy ulicy Wolności odbędzie się międzypokoleniowe spotkanie integracyjne mieszkańców gminy. Głównym punktem programu będzie program rozrywkowy "Nie bójmy się jesieni", w wykonaniu uczniów lokalnego Zespołu Oświatowego. Wydarzenie zakończone będzie koncertem na żywo z największymi przebojami śp. Krzysztofa Krawczyka w wykonaniu tercetu - Kacpra Stalewskiego oraz Jarosława i Marcela Wójcików.

Organizatorem wydarzenia jest Wójt Gminy Sokołów Podlaski oraz Klub Senior + z siedzibą w Czerwonce. Godzinę przed wydarzeniem, tj. o 16:00, odbędzie się darmowe badanie słuchu. Członkowie klubu seniora zadbają o posiłki dla uczestników.


Źródło zdjęcia: Klub Senior +, Gmina Sokołów Podlaski