UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: niedziela, 16 czerwca 2024

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Ulica Kosowska zamknięta dla ruchu

Ulica Kosowska zamknięta dla ruchu

14 listopada 2022, 11:24, UM Sokołów Podlaski, red. Kacper Jaworowski

Startuje kolejny etap remontu ulicy Kosowskiej. To kolejne utrudnienie dla kierowców i mieszkańców.

Od poniedziałku, 14 listopada, od godziny 7:00, rozpoczyna się następny etap remontu ulicy Kosowskiej w Sokołowie Podlaskim. Leżąca na drodze wojewódzkiej nr 627 ulica, na blisko trzykilometrowym odcinku - od ulicy Targowej do alei 550-lecia - zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu drogowego. Objazd został wyznaczony ulicami: Wolności, Węgrowską i aleją 550-lecia.

Inwestycja jest realizowana przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich i będzie trwać do końca listopada 2023. Zadanie wykonuje Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych "MIKST", z siedzibą w Węgrowie. Zakres prac obejmuje całkowitą przebudowę istniejącej drogi - budowę kanału deszczowego, przebudowę nawierzchni jezdni na całym odcinku, przebudowę skrzyżowań z drogami niższych kategorii, wybudowanie chodników i ciągów pieszo-rowerowych oraz zatok autobusowych. Koszt inwestycji wynosi ponad 22 mln zł.


Źródło zdjęcia: UM Sokołów Podlaski