UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: wtorek, 3 października 2023

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Program policyjny "trzeźwy i widoczny = bezpieczny" (zdjęcia)

Program policyjny "trzeźwy i widoczny = bezpieczny" (zdjęcia)

29 listopada 2022, 15:15, KPP Sokołów Podlaski, red. Kacper Jaworowski

Pierwsze spotkania odbyły się w szkole.

Funkcjonariusze z Sokołowa Podlaskiego, opracowali program "Trzeźwy i widoczny = bezpieczny", przy współpracy Ośrodkiem Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sokołowie Podlaskim. Dzięki programowi pozyskane zostały środki na kupno gadżetów oraz materiałów profilaktycznych, które mają być wykorzystane przy kolejnych spotkaniach z młodzieżą, dotyczących bezpieczeństwa i uzależnień.

Dzisiejsze spotkanie miało charakter warsztatów, na których aktywność była nagradzana. Uczniowie chętnie brali udział w dyskusji. Mogli podzielić się swoimi doświadczeniami, przemyśleniami i poglądami. Policjanci przygotowali dla nich atrakcje, w postaci zabawy z alkogoglami, które emitują widoczność człowieka będącego w stanie nietrzeźwości.


Źródło zdjęć: KPP Sokołów Podlaski