UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: niedziela, 5 lutego 2023

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Sukces sokołowianki w konkursie "Bezpieczny konsument - to ja"

Sukces sokołowianki w konkursie "Bezpieczny konsument - to ja"

2 grudnia 2022, 10:18, KPP Sokołów Podlaski, red. Kacper Jaworowski

Dzieło licealistki wyróżnione w ogólnopolskim konkursie.

We wrześniu tego roku, Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu, rozpoczęła drugą edycję projektu "Policyjna Akademia Bezpiecznego Konsumenta". Jednym z elementów projektu, był konkurs plastyczny dla młodzieży "Bezpieczny konsument - to ja!" z zakresu bezpieczeństwa ekonomicznego konsumenta. Uczestnicy musieli w pracach nawiązać do zagadnień z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Jedną z uczestniczek była pochodząca z Sokołowa Podlaskiego Zofia Sosnowska, uczennica klasy maturalnej I Liceum Ogólnokształcącego w Sokołowie Podlaskim. Jej rysunek został wyróżniony przez komisję konkursową.

Wczoraj, 1 grudnia br., Komendant Powiatowy Policji w Sokołowie Podlaskim insp. Mariusz Okulus oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Sokołowie Podlaskim mł. insp. dr Monika Sokołowska zaprosili Sosnowską na komendę i wręczyli jej nagrodę, czyli bon podarunkowy oraz dyplom.


Źródło zdjęcia: KPP Sokołów Podlaski