UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: niedziela, 5 lutego 2023

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Gmina Sokołów Podlaski rozpoczyna sprzedaż węgla (zdjęcia)

Gmina Sokołów Podlaski rozpoczyna sprzedaż węgla (zdjęcia)

12 grudnia 2022, 13:47, UG Sokołów Podlaski, red. Kacper Jaworowski

Mieszkańcy gminy mogą już zakupić tańszy węgiel.

Dzisiaj, 12 grudnia 2022 r., ruszyła sprzedaż węgla dla gospodarstw domowych mieszczących się na terenie gminy Sokołów Podlaski. Sprzedaż będzie prowadzona na zasadach preferencyjnych dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy, którzy spełniają warunki zakupu.

Osoby które złożyły już wnioski, będą powiadamiane telefonicznie przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sokołowie Podlaskim o możliwości odbioru surowca, wedle kolejności złożonych wniosków. By odebrać towar, trzeba z góry uiszczać opłatę należności, za pomocą gotówki bezpośrednio w kasie Urzędu Gminy Sokołów Podlaski. Cena za tonę to 1 900 zł brutto, bez względu na typ węgla.

Węgiel można odebrać ze składu Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Natalia i Jakub Żabokliccy, przy ul. Lipowej 86, 08-300 Sokołów Podlaski. Należy pamiętać, że transport surowca leży po stronie kupującego!

W przypadku dodatkowych pytań szczegółowe informacje można uzyskać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej pod numerem telefonu (25) 781 60 74.


Źródło zdjęć: UG Sokołów Podlaski