UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: niedziela, 5 lutego 2023

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Odbiór odpadów komunalnych w nadchodzącym roku

Odbiór odpadów komunalnych w nadchodzącym roku

22 grudnia 2022, 15:55, UG Sokołów Podlaski, red. Kacper Jaworowski

Informacja od gminy Sokołów Podlaski.

Od 1 stycznia 2023 do 31 grudnia 2023 odbiorem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych na terenie gminy Sokołów Podlaski będzie zajmować się Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o. o z siedzibą w Węgrowie, ul. Gdańska 69. Opłata za śmieci będzie taka sama jak do tej pory.

Pod koniec roku, od 28 grudnia 2022 do 30 grudnia 2022 pracownicy przedsiębiorstwa będą dostarczać do wszystkich sołectw na terenie gminy worki oraz harmonogramy odbioru odpadów komunalnych na 2023 rok. Jeśli z jakichś powodów mieszkańcy nie dostaną bądź nie będą w stanie odebrać harmonogramów, to będą one dostępne również w Urzędzie Gminy Sokołów Podlaski w pokoju nr 9 oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy Sokołów Podlaski.


Źródło zdjęcia: Freepik/PVProductions