UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: piątek, 23 lutego 2024

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Dwóch pracowników w szkole było pijanych, jeden był poszukiwany

Dwóch pracowników w szkole było pijanych, jeden był poszukiwany

24 stycznia 2023, 15:05, KPP Sokołów Podlaski, red. Kacper Jaworowski

Nietrzeźwi budowniczy zostali odsunięci od pracy, a trzeźwy skończył za kratami.

W Sokołowie Podlaskim doszło do niecodziennej interwencji. Jedna ze szkół przeprowadza remont. W środę, 18 stycznia 2023, kierownik budowy podejrzewał, że kilku pracowników było pod wpływem alkoholu i podzielił się tym podejrzeniem z dyrektorką szkoły, a ta zadzwoniła na policję.

Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zastali kierownika robót, który wskazał sześciu swoich pracowników. Faktycznie, dwóch z nich znajdowało się pod działaniem alkoholu. Nietrzeźwi mężczyźni zostali odsunięci od wykonywania pracy z uwagi na ich bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo osób trzecich. Podczas legitymowania szóstki pracowników, jeden z mężczyzn, który był trzeźwy, okazał się poszukiwanym przez Sąd Rejonowy w Augustowie w celu odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności.

Mężczyzna został zatrzymany, aktualnie znajduje się w Zakładzie Karnym.