UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: sobota, 25 marca 2023

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Nadleśnictwo i policja wspólnie kontrolują tereny leśne (zdjęcia)

Nadleśnictwo i policja wspólnie kontrolują tereny leśne (zdjęcia)

28 lutego 2023, 15:43, KPP Sokołów Podlaski, red. Kacper Jaworowski

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Kosowie Lackim oraz pracownik z Nadleśnictwa Sokołów Podlaski prowadzili działania ukierunkowane na zapobiegnięcie kradzieżom drzewa oraz ujawniania działalności kłusowników.

Policjanci stale współpracują z różnymi podmiotami poza policyjnymi w tym m.in. z Nadleśnictwem. Współpraca ta jest niezwykle ważna, co potwierdzają aktualne działania policjantów z Posterunku Policji w Kosowie Lackim oraz pracowników z Nadleśnictwa Sokołów Podlaski, którzy udali się na wspólny patrol po terenach leśnych znajdujących się na terenie działań Posterunku. Podjęte działania mają pomóc w zapobieganiu dokonywania kradzieży drzewa oraz w ujawnianiu nielegalnego procederu kłusownictwa. Wspólne działania będą kontynuowane.

Źródło zdjęcia: KPP Sokołów Podlaski