UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: piątek, 23 lutego 2024

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Szaleństwa w zabudowanym skończyły się zatrzymaniem uprawień

Szaleństwa w zabudowanym skończyły się zatrzymaniem uprawień

6 czerwca 2023, 10:00, KPP Sokołów Podlaski, red. Kacper Jaworowski

38-letni mieszkaniec powiatu sokołowskiego stracił prawo jazdy w Stasinie tuż po tym, gdy przekroczył prędkość o 58 km/h w obszarze zabudowanym.

Poniedziałkowe południe źle skończyło się dla pirata drogowego. 5 czerwca 2023 około godz. 12:00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego czuwali nad bezpieczeństwem na drogach w miejscowości Stasin. Do kontroli drogowej funkcjonariusze zatrzymali kierującego Volkswagenem z uwagi na popełnione wykroczenie. Okazało się, że kierujący przekroczył prędkość w obszarze zabudowanym o 58 km/h. Z uwagi na powyższe wykroczenie policjanci byli zobligowani do zatrzymania prawa jazdy, nałożenia mandatu w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktów karnych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w przypadku przekroczenia prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym lub przewożenia niedozwolonej liczby osób, policjant jest zobligowany do zatrzymania prawa jazdy.

Źródło zdjęcia: Pixabay/Andrzej Rembowski