UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności
[Zamknij]

Dzisiaj jest: niedziela, 16 czerwca 2024

SokołówPodlaski24 » Wiadomości » Policjantka z Sokołowa Podlaskiego została wicemistrzynią Polski! (zdjęcia)

Policjantka z Sokołowa Podlaskiego została wicemistrzynią Polski! (zdjęcia)

6 czerwca 2023, 13:57, KPP Sokołów Podlaski/st. sierż. Aleksandra Borowska

St. sierż. Aleksandra Głuchowska wywalczyła dwa srebrne medale w ogólnopolskich zawodach służb mundurowych w Mińsku Mazowieckim stając się wicemistrzynią Polski w Brazylijskim Ju-Jitsu w kategorii GI i NO GI.

Policjantka w pracy wykazuje się niezwykłą sumiennością i profesjonalizmem, co również przekłada się na jej zamiłowanie do sportu, a efekty dyscypliny i ciężkich treningów przełożyły się na zdobycie dwóch srebrnych medali podczas sobotnich zawodów służb mundurowych, które odbyły się w Mińsku Mazowieckim. Aleksandra Głuchowska po raz pierwszy przystąpiła do tak poważnych zawodów, dlatego zdobycie dwóch nagród jeszcze bardziej budzi w nas podziw i dumę.

Na co dzień st. sierż. Aleksandra Głuchowska pełni obowiązki Referenta ds. Profilaktyki Społecznej, Patologii i Nieletnich Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim. Jest osobą, która bardzo poważnie podchodzi do swoich obowiązków służbowych. Jej empatia i odpowiednie podejście często rozwiązuje problemy młodych sokołowian, z którymi na co dzień ma do czynienia. Dla niej nie ma problemów nie do rozwiązania i rzeczy niemożliwych - jej hart ducha i charakter wojowniczki jak widać przekłada się nie tylko na obowiązki służbowe, ale i na maty.

Serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu. Aleksandro - Twoja wygrana pokazała nam, że warto walczyć o swoje marzenia, dosłownie i w przenośni. Życzymy Ci wielu osiągnięć w życiu zawodowym oraz sportowym. Swoim zachowaniem motywujesz innych do działania.

Źródło zdjęć: KPP Sokołów Podlaski